Водоспад Лазний

   “- Був проект позначки туристичних маршрутів, таблички  доручили  прибити місцевим, по шляху слідування до водоспаду. Гроші заплатили, а хто ж тоді це буде робити? Так їх ото і понабивали подекуди не дуже стараючись, – вже піднімаючись на гору Небесної сотні ми зустріли сивоволосого дядька, який, проте не дивлячись на свій вік достатньо швидко піднімався вгору.”

На шляху з села Рибник  до водоспаду і справді були таблички, зовсім декілька, там було написано – туристичний маршрут 5003, те саме продубльовано польською.  Одна з них була настільки “на відчепись”  прибита, що дивилась лицем в сторону самого водоспаду, не дуже зорієнтуєшся куди йти з такими-то орієнтирами.

За останній десяток років я особисто не одну стежку протоптав в цих місцях, але водоспад бачив один раз лише в зимову пору, тому думка повторно відвідати місцеву природню дивину виникла одразу як випала нагода. Дорога з села Рибник одна, і пролягає  вона повз село Довге. Годинка не спішної ходи і ви опинитесь за селом, варто пройти ще з-пів кілометра, і вгору здійматиметься по черзі дві дороги. Обидві вони разом трошки вище сходяться, тому вже далі головне не заблукати.

Водоспад Лазний є найбільшим водоспадом у Львівській області, тому він позначений і на  гугл мапі .

В горах не дуже ловить інтернет зв’язок. Тому будьте уважні, заздалегідь прокладіть маршрут в мобільному пристрої, щоб не блукати на місцевості.
І не забувайте – один з найнадійніших способів знайти будь-яке місце – це просто запитати в когось.

 

 

 


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *